Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

30km od Krakowa, 15km od Chrzanowa, 8km od Olkusza/Krzeszowic

SZAFY

Tworzone przez nas szafy wnękowe i garderoby cechuje szczególna dbałość o ich SOLIDNOŚĆ. Używamy tylko materiałów RENOMOWANYCH firm oraz nie oszczędzamy na elementach konstrukcyjnych, dzięki czemu nasze szafy są szczególnie trwałe i mocne. Bogate DOŚWIADCZENIE z kolei pozwala nam mądrze doradzać najlepsze rozwiązania i przedstawiać...

Tworzone przez nas szafy wnękowe i garderoby cechuje szczególna dbałość o ich SOLIDNOŚĆ. Używamy tylko materiałów RENOMOWANYCH firm oraz nie oszczędzamy na elementach konstrukcyjnych, dzięki czemu nasze szafy są szczególnie trwałe i mocne. Bogate DOŚWIADCZENIE z kolei pozwala nam mądrze doradzać najlepsze rozwiązania i przedstawiać wszelkie 'za' i 'przeciw' na etapie projektowania danej szafy. Staramy się aby zamawiane u nas szafy były jak najbardziej FUNKCJONALNE i PRAKTYCZNE a jednocześnie estetyczne i elegancko prezentowały się we wnętrzu. Gwarantujemy, że nasze szafy będą prawdziwą ODZOBĄ każdego pomieszczenia!Proponujemy szafy wszelkich typów:

  • szafy ubraniowe - dostosowane do przechowywania garderoby
  • szafy wnękowe - zabudowujące małe przestrzenie, najczęściej z drzwiami przesuwnymi
  • szafy gospodarcze - bez problemu znajdzie się w nich miejsce na deskę do prasowania czy odkurzacz
  • szafy biurowe - służące do ergonomicznego składowania dokumentów
  • szafy kuchenne, spiżarniane, szafki na buty, pawlacze

Standardowo szafy wykonujemy z płyt wiórowych, laminowanych o grubości 18mm. Płyty takie najlepiej sprawdzają się wewnątrz szaf. W elementach zewnętrznych z kolei proponujemy wykorzystanie płyt lakierowanych (mat, półmat lub połysk) lub fornirowanych (są to płyty MDF oklejone dwustronnie okleiną naturalną z różnych gatunków drewna np. buku, dębu, jesionu, olchy, brzozy i innych). Drzwi przesuwne szaf najczęściej wykonujemy w ramach z aluminium (do wyboru kilkanaście kształtów, wszystkie wyposażone w szczotki przeciw-kurzowe) oraz z wykorzystaniem materiałów takich jak standardowy MDF, fornir, szkło lub lakobel klejony na podkład z płyty, lustra klejonego na podkład z płyty lub podklejanego z tyłu folią zabezpieczającą.

W razie pytań oraz wyceny proszę pisać

biuro@schodydrzwi.com.pl

508 473 318/ 793 583 607

Więcej

SZAFY Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji