KUCHNIA

WYCENA:

PRZY KAŻDYM ZDJĘCIU KUCHNII Z PRAWEJ STRONY JEST WIDOCZNA ZAKŁADKA WYCENA(kolor niebieski)

Szanowny kliencie. Prosimy o wypełnienie  formularza. Informacje, które Państwo podacie są niezbędne do wykonania szacunkowego kosztorysu i nie obligują Państwa do zamówienia mebli kuchennych w naszej firmie. Na końcu formularz...

WYCENA:

PRZY KAŻDYM ZDJĘCIU KUCHNII Z PRAWEJ STRONY JEST WIDOCZNA ZAKŁADKA WYCENA(kolor niebieski)

Szanowny kliencie. Prosimy o wypełnienie  formularza. Informacje, które Państwo podacie są niezbędne do wykonania szacunkowego kosztorysu i nie obligują Państwa do zamówienia mebli kuchennych w naszej firmie. Na końcu formularza można szczegółowo opisać interesujące Państwa kuchnie oraz dołączyć zdjęcia, które pozwolą nam dokładnie wycenić.

Meble kuchenne – eleganckie, funkcjonalne, solidne. Kuchnia jest pomieszczeniem użytkowym, które powinno być doskonale zaplanowane i wykonane, a każdy mebel powinien mieć IDEALNE dla siebie MIEJSCE. Nasze meble kuchenne wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, zgodnie ze wskazówkami klientów. Dbamy o to, aby tworzone przez nas meble kuchenne DOSKONALE WPASOWYWAŁY SIĘ we wnętrze kuchni i były najbardziej optymalnymi i ergonomicznymi rozwiązaniami. Dzięki temu projektujemy, doradzamy, ZAMIENIAMY PLANY i potrzeby naszych klientów W RZECZYWISTOŚĆ. Do każdego projektu jesteśmy w stanie zrealizować profesjonalną WIZUALIZACJĘ. Wykonywane przez nas kuchnie wyróżniają się wysokim poziomem wykonania oraz trwałością, a przy tym są przystępne cenowo. Mówi się, że kuchnia to serce domu. Jeżeli wybiorą Państwo meble naszego wykonania, to gwarantujemy, że będzie ono działało bez zarzutu.

Meble wykonujemy z najwyższej klasy materiałów. Nasza oferta zawiera między innymi:

  • fronty laminowane
  • fronty lakierowane matowe, z półpołyskiem lub z wysokim połyskiem
  • fronty foliowane
  • fronty ramowo-płyciniowe
  • fronty fornirowane, czyli oklejane warstwą naturalnego drewna

Aby ułatwić przechowywanie i dostęp do kuchennych narzędzi i produktów proponujemy wykorzystanie takich elementów wyposażenia jak:

  • carga, carga maxi lub obrotowe
  • szuflady z dociągiem lub cichym domykiem
  • wysuwane organizery i magic boxy
  • suszarki, półki na wina, kosze na śmieci montowane w szafkach

 

W razie pytań oraz wyceny proszę pisać

biuro@schodydrzwi.com.pl

508 473 318/ 793 583 607

Więcej

KUCHNIA Nie ma żadnych produktów